Alışveriş Sepetiniz
Dünyanın Her Yerine Kargo
Detaylar için Tıklayın

Hakkımızda

Firma Tanıtım

Çelik takı alanında 2007 yılından bu yana ithalat ve imalat yapmaktayız. Halen  İstanbul Eminönü'nde ilgili mağazamızda toptan satış hizmeti sunmaktayız. Türkiye başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine tedarik noktasında toptan ürün gönderimi yapmaktayız. Talep edilmesi durumunda istenilen ürünün mümkünse imalatı şayet şartlar elverişli değilse diğer ülkelerden imalat sürecini tamamlayıp ithalatını kısa sürede yapıp teslimat yapabilmekteyiz.

Firmamız olarak en az 3 aylık süre içerisinde sürekli ithalatlarımız yapılmakta olup ürün gamımız sürekli güncellenmektedir. Ayrıca tüm ürünlerimiz barkodlu ve canlı stoktur. Çözüm ortaklarımız olan yazılım firmaları ve kendi özel yazılımlarımız sayesinde tüm ürünlerimiz anlık olarak güncellenmektedir. Ayrıca yerli ve yabancı kurumsal birkaç markanın tedarikçiliğini üstlenmiş bulunmaktayız.

Firma Bilgilerimiz

İDİN BİJUTERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Rüstem Paşa Mahallesi Sabuncuhan Caddesi ATMACA İŞ MERKEZİ Kat:1 No:23/18
EMİNÖNÜ - FATİH /İSTANBUL
Vergi Dairesi Hocapaşa
Vergi No 4701196681
Mersis No 0470119668100001
Sicil No 226548-5
Kep Adresi ..@kep.tr
Eposta info@idin.com.tr

Kurumsal Partnerlerimiz / Referanslar

KATILDIĞIMIZ FUARLAR

Fuarlarla ilgili genel açıklama bölümü Fuarlarla ilgili genel açıklama bölümü Fuarlarla ilgili genel açıklama bölümü Fuarlarla ilgili genel açıklama bölümü Fuarlarla ilgili genel açıklama bölümü

Souvenir Expo Türkiye 2023

Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı Açıklama alanı

Souvenir Expo Türkiye 2022

Dünyanın En Başarılı Souvenir Fuarı Türkiye’de Türkiye’de 12 milyar dolar iş hacmine sahip ‘turistik hediyelik ve hatıra eşya‘ sektörü, 1-4 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi İDİN STEEL olarak bu fuardaki yerimizi aldık Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen Souvenir Expo Turkey Turistik Hediyelik ve Hatıra Eşya Fuarı, dünyanın en başarılı Souvenir Fuarı kabul ediliyor. Fuar, Turistik Hediyelik ve Hatıra Eşya, El Sanatları, Yöresel Ürünler alanlarında marka olan Yunanistan’da 1984 yılından bu yana düzenli olarak organize ediliyor ve birçok Türk firması katılımcı ve ziyaretçi olarak yer alıyor.