Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

Sitemizden siparişini verdiğiniz ürünleri Havale / Eft ile ya da kapıda ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme Seçeneğimiz mevcuttur. Ürünlerimizin kargolanma süresi ürünlerin stok durumuna göre degişiklik göstermektedir. Aksi bir durum olmadığı sürece Kargolama Suresi 1 iş günüdür. Kapıda Ödeme Yöntemi ile verilen siparişlerde Kapıda Ödeme+Kargo Ücreti Alıcıya aittir.  Havale/ EFT İle Yapılan ödemelerde Kargo Alıcıya aittir. Kargo ücretleri ürün desi/kg'ına göre farklılık gösterebilir. Bunların net tutarları ürün sayfalarında belirtilmiştir. Sanal post özelliği ile kredi kartı ödeme seçeneğimiz aktiftir. Aldığınız yada almak istediğiniz ürünleri istanbul tahtakaledeki mağazamızdan görmeniz mümkündür. 

1- BANKA HAVALESİ

Bu seçeneği tercih edersiniz anasayfadaki banka bilgileri menüsündeki hesap numaralarından herhangi birine havale / eft ile ödeme yapmanız gerekmektedir.
 
Ödeme işlemini tamamladıktan sonra hangi ürünü aldığınızı ve hangi hesaba ödeme yaptığınızı bize e-mail, telefon yada BURADAKİ sayfada bulunan form üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.
 
Banka Havalesi ile ödeme yaptığınız taktirde ürününüz aynı gün kargoya verilir.
 
Banka Havalesi ile ödeme yaptığınız taktirde kargonuz İstanbul içi en geç 1 gün içerisinde adresinize ulaşır.
 
Banka Havalesi ile ödeme yaptığınız taktirde kargonuz İstanbul dışı en geç 2 gün içerisinde adresinize ulaşır. 

2-KARGO İLE KAPIDA NAKİT ÖDEME
Kapıda ödemeyi seçtiğiniz taktirde ürününüz aynı gün kargoya verilir.
Kapıda ödemeyi seçtiğiniz taktirde Kargo Ücreti ve Kapıda Ödeme Ücreti Tarafınızdan Tahsil Edilir.
Kapıda ödemeyi seçtiğiniz  takdirde Ödemenizi  NAKİT Olarak Kapıda Ödeme yapabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

SEPETİM